התחברת בהצלחה!
אתם כאלה מוכשרים - אבל אפשר לבחור רק שלוש יכולות
Panthera Accelerator

Panthera Accelerator

מקודם
התוכנית המקיפה והמעשית ביותר בארץ, שמבוססת על ניסיון יזמי אמיתי של מאות מיזמים מצליחים, בסביבה מרגשת ומלאת השראה, לנשים ומיעוטים. למיזמים מגוונים חברתית ומגדרית בלבד
אקסלרטור
חממה טכנולוגית
תוכנית סטארט-אפים
לינק חיצוני
הרשמה לתוכנית
הציעו שינוי/מידע לא תקין
חזור לכל התוכניות ←
שתף עם החבר׳ה

על התוכנית

התוכנית המקיפה והמעשית ביותר בארץ, שמבוססת על ניסיון יזמי אמיתי של מאות מיזמים מצליחים, בסביבה מרגשת ומלאת השראה, במקום בו תרגישי בבית ובטוח לפרוץ החוצה ולהגשים את החלום שלך.

תוכנית האצה שלנו מיועדת למיזמים מגוונים מגדרית וחברתית, לנשים ומיעוטים. הפניה בנקבה אך גברים בהחלט מוזמנים.

בתוכנית תלמדי ותבני תשתית עסקית וטכנולוגית - מבוססת, מעשית ובגובה העיניים, לצמיחה והצלחה עסקית. תלמדי ותפתחי שירותים ומוצרים מדוייקים יותר, תתמחרי את עצמך נכון, תתקשרי מסרים בהלימה למוצר/ שירות שלך. מעל הכל - תביני לעומק כיצד בונים עסק מצליח, סקלבילי וצומח ואיך מגייסים כסף ממשקיעים הטובים ביותר בארץ עבורך. במהלך התוכנית תהדקי את הרעיון שלך, תחדדי את הערך המוסף, תמצאי את הבידול שלך והיתרון התחרותי שלך, תייצרי אסטרטגיית מותג, נרטיב ומיתוג. אנחנו נסייע לך לאפיין את המוצר/השרות ולפתח דמו או מוצר ראשוני, נבנה יחד איתך את התוכנית העסקית, תזרים מזומנים, מצגת למשקיעים. תפגשי נשים מלאות השראה ומשקיעים חכמים ולא תהיי לבד. אנחנו נלווה אותך ונספק לך כלים, תמיכה והשראה.

לצד הלימודים, תהי שייכת לקהילה של אנשים כמוך ותהני מחלל עבודה שיתופי, שנבחר להכי טוב בארץ,  שישמש כמשרדך החדש למשך עד 3 חודשים. התכנית, בת 100 השעות, של לימודים ועבודה מעשית, סדנאות וליווי אישי, במטרה לתת לך את מיטב הכלים ודרכי ההתמודדות בתהליך.

למי מתאים? נשים ומיעוטים. מיזמים מגוונים מגדרית וחברתית- שלב פרה סיד וסיד. השקעה של עד כ 300,000 שח בכל מיזם שעבר בהצלחה את האקסלרטור, תמורת מניות בחברה.

מיקום

מיקום
תל אביב, רחוב הארבעה 19

מה כלול בתוכנית

חלל עבודה
Equity Free
הרשמה חינם
מנטורינג וייעוץ
השקעה
חשיפה למשקיעים

סטטוס הרשמה

ההרשמה פתוחה
ההרשמה סגורה כעת
לא ידוע
לינק חיצוני
למידע נוסף באתר
עדכון אחרון:
8/5/2022 17:55

חברות בוגרות

Panthera AcceleratorPanthera AcceleratorPanthera AcceleratorPanthera AcceleratorPanthera Accelerator