התחברת בהצלחה!
אתם כאלה מוכשרים - אבל אפשר לבחור רק שלוש יכולות

הצטרפו כספונסרים 🤝

״לסטארטאפ״ הוא אתר היזמות והסטארט-אפים הגדול בישראל המושך אליו עשרות אלפי יזמים ויזמות. הצטרפו כשותפים עסקיים והציגו את המותג והחברה שלכם בפני קהל סטארט-אפים איכותי ומפולח.
להצטרפות
50,000+
מבקרים ייחודיים מידי חודש של קהל מפולח וממוקד מעולם ההייטק והסטארט-אפים.
10,000+
רשומים לניוזלטר היוצא מידי חודש עם מידע וחדשות בסצינת הסטארט-אפים בישראל ובעולם.
5000+
מאמרים, כלים, אקסלרטורים, נותני שירות, ועוד מוקדי עניין אחרים נמצאים במאגר.
#1
עבור יזמים ויזמות המחפשים קהילה, מידע וסיוע במסע הזה שנקרא ״סטארט-אפ״.
4000+ יזמים/יזמות ובעלי תפקיד בהייטק הישראלי רשומים במערכת
בלי ״קליק בייטינג״, בלי פרסום זול - תוכן איכותי וכנה הוא ערך עליון באתר והוא מושך אליו עשרות אלפי משתמשים מידי חודש. כל הכניסות לאתר הן 100% אורגניות דרך גוגל, רשתות חברתיות, ניוזלטר, פה לאוזן, הופעות באתרים וכתבות ועוד. נסו אותנו: בין אם תחפשו בגוגל ״קרנות הון סיכון בישראל״, ״אקסלרטורים״, ״פודקאסטים ליזמים״ או כל תחום אחר שכיסינו באתר - התוכן שלנו כנראה יופיע למעלה.
5000+ רשומות, כלים, נותני שירות, ועוד.
״לסטארטאפ״ הוא מאגר חיי ונושם המכיל אלפי נקודות מידע עבור יזמים וסטארט-אפים בישראל - כלים, ספרים, קרנות הון סיכון, אירועים ועוד. המאגר מתעדכן אוטומטית וכמו כן בזכות יזמים ויזמות שמוסיפים בעצמם ידע שימושי למאגר.
לא רק בלוג - פלטפורמה.
״לסטארטאפ״ הוא לא רק בלוג או אתר חדשות על סטארט-אפים, בשביל יש אתרים הרבה יותר מוצלחים בחוץ. זו פלטפורמה. פלטפורמה ליזמים, יזמות וסטארט-אפים בישראל שמכילה נותני שירות, מערכת תיווך בין שותפים, מידע על כלים, פוסטים אורחים, אירועים שמתעדכנים אוטומטית ועוד. היד נטויה והמערכת גדלה מידי יום בעוד ועוד יכולות בשביל להפוך את עולם הסטארט-אפים והיזמות בישראל ליותר נגיש ואיכותי.

הצטרפו למותגים נוספים שבחרו לשתף איתנו פעולה

כשאתם תומכים ב״לסטארטאפ״, אתם תומכים בפרויקט עצמאי שנבנה ע״י הקהילה למען הקהילה ועוזרים להפוך את סצינת הסטארט-אפים בישראל מקום טוב יותר.
Couchbase logo
הצטרפו כספונסרים