אז מה קורה פה בעצם

היי, קוראים לי רום ואני הקמתי את ״לסטארטאפ״ - מיזם חוכמת המונים המתעדכן באופן שוטף על ידי ועל ידי קהילת היזמות בארץ. האתר הוקם במטרה להנגיש מידע רלוונטי ליזמים, יזמות וסטארט-אפים בישראל בצורה יעילה ופשוטה. ניתן למצוא כאן מידע על גיוס כספים, אירועים ותחרויות לסטארט-אפים ואפילו אילו ספרים או פודקאסטים כדאי לכם לקרוא ולשמוע.

המיזם התחיל מרשימות אקסל שהייתי מתחזק יחד עם חברים. אספנו כל דבר שראינו לנכון כמעניין ושימושי לעתיד - החל מתוכניות האצה, כלים ושירותים שימושיים ואפילו באיזה בתי קפה כדאי לעבוד בתל אביב. החלטתי לקחת את כל הרשימות האלה, להמיר אותם למשהו טיפה יותר אינטרקטיבי וויזואלי ולפתוח אותו לקהל הרחב. מאז ההקמה של המיזם, יותר מ-250 רשומות נוספו למאגר ממגוון תחומים ונושאים ע״י אנשים זרים שרוצים לעזור, וכל שבוע המספר הזה גדל.

הכל מתחיל מקובץ אקסל...

״לסטארטאפ״ הוא מיזם  שתמיד נמצא בהתהוות - אני מכוון ומשנה אותו יחד עם הקהילה לכיוון בה הם מושכים. פיצ׳רים נולדים ופיצ׳רים מתים בהתאם לצורך הנוכחי של הקהל באתר כאשר המטרה היא לי ליצור ״האב״ שעונה לצרכים האמיתיים של קהילת היזמים בישראל. זו אחת הסיבות למה כולם חופשיים להוסיף ולשנות מידע באתר בכל רגע נתון, כי זה המקום בשביל כולם.

שום גוף מפלצתי מרושע - רק אני

מאחורי ״לסטארטאפ״ לא עומד איזה Corporate Evil, רק אני. אני מנהל את ״לסטארטאפ״ בזמני הפנוי ומכספי הפרטי על מנת לשמור על המאגר נקי מאג׳נדות נסתרות ולא רלוונטיות. אני זה שמעצב, מתכנת, כותב תוכן ודואג שכל הדברים ינגנו ביחד. בנוסף, אני עובד עם מספר ספונסרים ושותפים בעלי זיקה לסטארט-אפים וכותבי תוכן אורחים שרואים אינטרסט משותף לקדם את הפרויקט על מנת לתחזק את המערכת. אם אתם מעוניינים לעזור, אשמח לשמוע ממכם.

צרו איתי קשר
Rom Shiri רום שירי
אני תמיד שמח לשמוע על רעיונות, הצעות, פידבקים ועל שיתופי פעולה מעניינים.
Rom Shiri רום שירי