התחברת בהצלחה!
אתם כאלה מוכשרים - אבל אפשר לבחור רק שלוש יכולות

אז מה קורה פה

היי, קוראים לי רום אני הקמתי את ״לסטארטאפ״ - מיזם חוכמת המונים המתעדכן באופן שוטף על ידי ועל ידי קהילת היזמות בארץ. האתר הוקם במטרה להנגיש מידע רלוונטי ליזמים וסטארט-אפים בישראל בצורה יעילה ופשוטה. ניתן למצוא כאן מידע על גיוס כספים, אירועים ותחרויות לסטארט-אפים ואפילו אילו ספרים או פודקאסטים כדאי לכם לקרוא ולשמוע.

הבמה ליזמים ויזמות בישראל

מאז ההשקה, עשרות אלפי יזמים ויזמות, חברות סטארט-אפ ואנשי מפתח בתעשייה הישראלית פקדו באתר ותרמו מזמנם על מנת לפתח את המאגר ולשרת את הקהילה כולה, וכך גם אתם מוזמנים לשתף מהידע שלכם ולהוסיף למאגר ידע חדש. ״לסטארטאפ״ הוא מיזם  שתמיד נמצא בהתהוות - אני מכוון ומשנה אותו יחד עם הקהילה לכיוון בה הם מושכים. פיצ׳רים נולדים ופיצ׳רים מתים בהתאם לצורך הנוכחי של הקהל באתר כאשר המטרה היא לי ליצור ״האב״ שעונה לצרכים האמיתיים של קהילת היזמים בישראל.

שום גוף מפלצתי מרושע - רק אני

מאחורי ״לסטארטאפ״  עומד רק אני. אני מנהל את ״לסטארטאפ״ בזמני הפנוי ומכספי הפרטי על מנת לשמור על המאגר נקי מאג׳נדות נסתרות ולא רלוונטיות. בנוסף, אני עובד עם מספר ספונסרים ושותפים בעלי זיקה לסטארט-אפים וכותבי תוכן אורחים שרואים אינטרסט משותף לקדם את הפרויקט. אם אתם מעוניינים לעזור, אשמח לשמוע מכם.

איך אתם יכולים לעזור?

חושבים שאתם יודעים לכתוב ויש לכם משהו מעניין לספר לקהילת היזמים בישראל? הגישו פוסט אורח באתר וקבלו חשיפה לעשרות אלפי קוראים.
רוצים לקדם את הברנד של החברה שלכם ולהחשף לקהל סטארט-אפים ממוקד ותוך כדי לתמוך בעשייה שלנו? הצטרפו כספונסרים שותפים.
וכמובן, הרגישו חופשי לשתף את המיזם עם כל יזם או יזמת אחרים שאתם חושבים שעשויים להנות ממנו.

צרו איתי קשר
Rom Shiri רום שירי
אני תמיד שמח לשמוע על רעיונות, הצעות, פידבקים ועל שיתופי פעולה מעניינים.
רוצים לעבוד איתי? תנו פינג בלינקדאין או במייל.
Rom Shiri רום שירי
ספונסרים ושותפים לעשייה
אני שמח להודות לגופים הבאים אשר מסייעים להפיץ את הבשורה ולעזור ל״לסטארטאפ״ להמשיך לגדול ולצמוח.
מעוניינים לסייע במאמץ? הכנסו לעמוד הספונסרים והשותפים.