התחברת בהצלחה!
אתם כאלה מוכשרים - אבל אפשר לבחור רק שלוש יכולות
KIC Accelerator for Early Stage - אקסלרטור קק״ל כנרת

KIC Accelerator for Early Stage - אקסלרטור קק״ל כנרת

מקודם
תוכנית בת 4 חודשים לחברות סטארטאפ בשלבים מוקדמים בתחומי אגרוטק, ווטרטק, אקלים וקיימות. עם דגש על מיזמים של סטודנטים/בוגרי מוסדות אקדמיים. התוכנית כוללת ליווי והכשרה מקצועית, חשיפה למשקיעים, תעשייה, פיילוטים ואפשרות להשקעה של עד כ50 אלף ש״ח.
אקסלרטור
חממה טכנולוגית
תוכנית סטארט-אפים
לינק חיצוני
הרשמה לתוכנית
הציעו שינוי/מידע לא תקין
חזור לכל התוכניות ←
שתף עם החבר׳ה

על התוכנית

תוכניות האקסלרציה של KIC (מרכז חדשנות כנרת) הן המובילות בארץ בתחומי האגרו-טק, ווטר-טק, אקלים וקיימות ואינן למטרות רווח. התוכניות מספקות סביבה מטפחת לסטארטאפים בשלב מוקדם בצפון ישראל שמטרתם להפוך את ישראל למובילה טכנולוגית בתחומים הללו. חברות שמתקבלות לתוכנית נהנות מהאקוסיסטם של KIC הכולל חיבור ישיר לתעשייה לצורכי פיילוטים ומחקר, חיבור לאקדמיה ומשאביה הכוללים מעבדות, חוקרים, ציוד וכיו"ב, רשת גדולה של משקיעים ולקוחות פוטנציאלים בארץ ובעולם, ליווי של מנטורים ומומחי תוכן מובילים, הצטרפות לקהילת KIC וחיבור ליזמים מובילים בשוק. התוכנית אינה לוקחת אחוזים במיזם. לחברות סטארטאפ בשלבים מוקדמים בתחומי אגרוטק, ווטרטק, אקלים וקיימות. עם דגש על מיזמים של סטודנטים/בוגרי מוסדות אקדמיים. 

משך התוכנית כ4 חודשים, כוללת ליווי אישי של מנטורים, סדנאות מקצועיות, מעטפת של מומחים מובילים בארץ בתחומים, חיבור לתעשייה, אקדמיה, מעבדות וחוקרים. למועמדים שיעמדו בקריטריונים עד-50,000 ₪ השקעה. בכל מחזור מתקבלים כ-8 סטארטאפים לתוכנית. התוכנית בשיתוף קרן קיימת לישראל ומכללת כנרת.

מיקום

מיקום
KIC - מרכז חדשנות כנרת

מה כלול בתוכנית

חלל עבודה
Equity Free
הרשמה חינם
מנטורינג וייעוץ
השקעה
חשיפה למשקיעים

סטטוס הרשמה

ההרשמה פתוחה
ההרשמה סגורה כעת
לא ידוע
לינק חיצוני
למידע נוסף באתר
עדכון אחרון:
20/2/2024 13:08

חברות בוגרות

KIC Accelerator for Early Stage - אקסלרטור קק״ל כנרתKIC Accelerator for Early Stage - אקסלרטור קק״ל כנרתKIC Accelerator for Early Stage - אקסלרטור קק״ל כנרתKIC Accelerator for Early Stage - אקסלרטור קק״ל כנרתKIC Accelerator for Early Stage - אקסלרטור קק״ל כנרת