התחברת בהצלחה!
אתם כאלה מוכשרים - אבל אפשר לבחור רק שלוש יכולות
ClimateLaunchpad Israel

ClimateLaunchpad Israel

מקודם
יש הרבה רעיונות נהדרים לשיפור החיים על כדור הארץ ולהפחתת פליטות פחמן. פעמים רבות הם נשארים רק בגדר רעיונות. אנחנו ב- CLP Israel מאמינים שבעזרת הכוונה, אימון ותמיכה, רעיונות יכולים להפוך למציאות.
אקסלרטור
חממה טכנולוגית
תוכנית סטארט-אפים
לינק חיצוני
הרשמה לתוכנית
הציעו שינוי/מידע לא תקין
חזור לכל התוכניות ←
שתף עם החבר׳ה

על התוכנית

המטרה שלנו ב- ClimateLaunchpad Israel היא לתמוך בסטרטאפים בתחום הקלינטק . הרעיון יכול להיות חידוש באנרגיה מתחדשת, המצאה ברת-קיימא בשרשרת המזון, שינוי בניידות עירונית, חידוש מדעי שמשתמש בטכנולוגיה קיימת כדי לעשות יותר עם פחות משאבים, או כל דרך אחרת להתמודד עם שינויי האקלים. כל עוד המיזם בתחום הקלינטק ויש לו התכנות מסחרית אנו נשמח לעבוד איתו. גם אם הרעיון עדיין נמצא על דפי המחקר האקדמי או על "גבי המפית", אנו עוזרים להפוך אותו לסטרטאפ.

התוכנית של ClimateLaunchpad Israel נתמכת על ידי יחידת המדען במשרד האנרגיה. התוכנית נפרסת על פני שישה חודשים ומיועדת למיזמים בשלבים מוקדמים - משלב פרה-סיד, דרך שלבי גיוס ראשוניים ועד מיזמים בשלבי פיילוט (TRL 7-2). התוכנית מתקיימת אחת לשבוע במתכונת היברידית המשלבת מפגשים פרונטליים ומפגשים בזום. כמו כן, נעשית עם היזמים עבודה אישית שבה אנו מוודאים שהיזמים מתקדמים על פי היעדים, וניתן להם מענה לאתגרים השונים איתם הם מתמודדים. המשתתפים בתוכנית רוכשים כלים לבניית הסטארט-אפ שלהם, עוברים סדנאות מעשיות, ליווי של מנטורים מקצועיים, נטוורקינג, גישה למשקיעים ולאנשי מפתח בתעשייה. בסיום כל תוכנית נערך דמו דיי, שמטרתו להציג את ההתקדמות של המיזמים, לפתוח דלתות וליצור הזדמנויות. בדמו דיי מציגים הבוגרים את המיזמים שלהם בפני תעשיינים, משקיעי אנג'ל, קרנות הון סיכון, גופים מוניציפליים וגופים ממשלתיים. אירוע הסיום הוא הזדמנות מצוינת עבור המיזמים לקבל את החשיפה באקוסיסטם הישראלי , לה הם זקוקים. כמו כן , הבוגרים של תוכנית האקסלרטור ייקחו חלק גם בתחרות של ClimateLaunchpad העולמית לטובת חשיפה בינלאומית.

ClimateLaunchpad העולמית הינה תחרות הרעיונות העסקיים ה"ירוקים" הגדולה בעולם , הפרושה למעלה מ-50 מדינות. מטרת התחרות היא לפתוח את פוטנציאל הקלינטק העולמי העוסק בשינויי אקלים. התחרות נותנת במה לרעיונות האלה. התחרות מתבצעת בשיטת מוקדמות, כאשר המנצחים בתחרות הלאומית עולים לתחרות האזורית ומשם המנצחים לתחרות הבינלאומית.

מיקום

מיקום
כל הארץ

מה כלול בתוכנית

חלל עבודה
Equity Free
הרשמה חינם
מנטורינג וייעוץ
השקעה
חשיפה למשקיעים

סטטוס הרשמה

ההרשמה פתוחה
ההרשמה סגורה כעת
לא ידוע
לינק חיצוני
למידע נוסף באתר
עדכון אחרון:
30/11/2022 0:44

חברות בוגרות

ClimateLaunchpad IsraelClimateLaunchpad IsraelClimateLaunchpad IsraelClimateLaunchpad IsraelClimateLaunchpad Israel