התחברת בהצלחה!
אתם כאלה מוכשרים - אבל אפשר לבחור רק שלוש יכולות
Technion DRIVE Accelerator

Technion DRIVE Accelerator

מקודם
תכנית האצה לחברות בשלבי Pre-Seed/ Seed. התוכנית מיועדת לחברות שבהן אחד המייסדים הוא בוגר הטכניון או חוקר מהטכניון. החברות שמתקבלות לתוכנית, מקבלות השקעה של עד 100 אלף דולר, מנטורינג, משרדים, גישה לאקוסיסטם הטכניוני, למשקיעים וללקוחות פוטנציאלים בעולם, ועוד.
אקסלרטור
חממה טכנולוגית
תוכנית סטארט-אפים
לינק חיצוני
הרשמה לתוכנית
הציעו שינוי/מידע לא תקין
חזור לכל התוכניות ←
שתף עם החבר׳ה

על התוכנית

DRIVE הוא מאיץ חברות שהוקם על ידי מוסד הטכניון כדי לתמוך במיזמים טכנולוגיים חדשניים. חברות שמתקבלות לתוכנית, נהנות מיתרונות האקוסיסטם של הטכניון ומוסד הטכניון למחקר ופיתוח: מימון, הון אנושי מהמעלה הראשונה (חוקרים, סטודנטים ובוגרים), סיוע והדרכה עסקית מרשת ענפה של מנטורים ומומחים, שיתופי פעולה עם אקסלרטורים בעולם, רשת גדולה של משקיעים ולקוחות פוטנציאליים בארץ ובעולם, מרחב עבודה וגישה מועדפת למשאבי הטכניון, ובהם מתקני מחקר, מעבדות וציוד.

התכנית היא בת תשעה חודשים ומיועדת למיזמים בשלבי ה- Pre-Seed/ Seed. מתקבלות חברות שיש בהן לפחות מייסד אחד שהוא בוגר טכניון או שהמוצר מבוסס על טכנולוגיה שפותחה במעבדות הטכניון. המאיץ מקבל חברות בכל תחום עיסקי ומלבד שיהיה מבוסס על טכנולוגיה עמוקה עם קניין רוחני חזק. המיזמים שמתקבלים ל DRIVE מקבלים השקעה של עד 100,000 דולר.

מיקום

מיקום
הטכניון, חיפה

מה כלול בתוכנית

חלל עבודה
Equity Free
הרשמה חינם
מנטורינג וייעוץ
השקעה
חשיפה למשקיעים

סטטוס הרשמה

ההרשמה פתוחה
ההרשמה סגורה כעת
לא ידוע
לינק חיצוני
למידע נוסף באתר
עדכון אחרון:
19/12/2021 17:35

חברות בוגרות

Technion DRIVE AcceleratorTechnion DRIVE AcceleratorTechnion DRIVE AcceleratorTechnion DRIVE AcceleratorTechnion DRIVE Accelerator