התחברת בהצלחה!
אתם כאלה מוכשרים - אבל אפשר לבחור רק שלוש יכולות
Our Generation Speaks

Our Generation Speaks

מקודם
אנשים ללא צוות, ללא רעיון מגובש עם אוריינטציה יזמית טכנולוגית, עסקית או חברתית להגיע לבוסטון לשלושה חודשים ולהקים מיזם מ-0.
אקסלרטור
חממה טכנולוגית
תוכנית סטארט-אפים
לינק חיצוני
הרשמה לתוכנית
הציעו שינוי/מידע לא תקין
חזור לכל התוכניות ←
שתף עם החבר׳ה

על התוכנית

הקמנו את OGS עם האג'נדה כי עולם היזמות בכלל והקמת מיזם בפרט היא הדרך הטובה ביותר לבניית אמון חזק ביותר, גם בין אנשים שהגיעו מאוכלוסיות כל כך מרוחקות תפיסתית כמו ישראלים ופלסטינים.
וזה בדיוק מה מה שאנחנו עושים, בכל שנה אנחנו מביאים 28 ישראלים ופלסטינים לבוסטון כדי לבנות מיזמים יחד.

אנחנו מעט שונים בנוף תכניות האקסלרציה, כיוון שאנחנו מחפשים אנשים ללא צוות, ללא רעיון מגובש עם אוריינטציה יזמית טכנולוגית, עסקית או חברתית להגיע לבוסטון לשלושה חודשים ולהקים מיזם מ-0. אנחנו נותנים הזדמנות נדירה להקים צוות בצורה אורגנית מתוך קבוצה של אנשים מעולים עם יכולות מדהימות, לרוץ על מיזם עם תמיכה יוצאת דופן ולקבל מענק
Pre-Seed (ללא Equity) בגובה של עשרות אלפי דולרים.

לאחר שני מחזורים מוצלחים נבנו במסגרת OGS כ-7 חברות העוסקות במגוון רחב של תחומים החל מסטארט-אפים טכנולוגיים לחלוטין בתחום הנדל"ן והשפות, לחברות שמתמקדות בנקודת התפר בין ישראלים לפלסטינים כמו Qual.IT, שמחברת בין אנשי QA ומפתחים מהגדה והרצועה לחברות ישראליות ובינלאומיות.
כל אחת מהחברות האלו קיבלה מאיתנו מענק של $50,000 ותמיכה רחבה של מנטורים, מומחים, וגישה לרשת קשרים יוצאת דופן.

השותפים העיקריים שלנו הם אוניברסיטת MIT ,Brandeis והמאיץ MassChallenge. התכנית במימון מלא, כלומר כיסוי כל הטיסות, לינה, אוכל, נסיעות ובנוסף Stipend צנוע יינתנו ע"י OGS כחלק מההשתתפות בתכנית.

מה עוד מיוחד בOGS? אנחנו עוטפים את משתתפי התכנית בשתי עטיפות של מנטורים, ברמה האישית, לכל משתתף יוצמד מנטור אישי, ולכל צוות מנטור מקצועי. המנטורים האלה ברמה הכי גבוהה שיש; ממנכ"לים שמובילים Fortune 500 companies למרצים מHarvard Business School.

המטרות שלנו גלויות, אנחנו רוצים לקדם צעירים יוצאי דופן, עד גיל 31 משני צידי המתרס עם פוטנציאל אדיר להגיע לעמדות מפתח בסקטור העסקי או הציבורי כשהם יודעים שאפשר לבטוח ולדבר עם הצד השני, ובאותה הנשימה להקים מיזמים שישרתו את שתי הקהילות כבר ברמה המידית בסיום התכנית.

דווח ע״י משתמשים באתר כי התוכנית מוגבלת לאנשים עד גיל 30.

מיקום

מיקום
בוסטון, ארה״ב

מה כלול בתוכנית

חלל עבודה
Equity Free
הרשמה חינם
מנטורינג וייעוץ
השקעה
חשיפה למשקיעים

סטטוס הרשמה

ההרשמה פתוחה
ההרשמה סגורה כעת
לא ידוע
לינק חיצוני
למידע נוסף באתר
עדכון אחרון:
30/1/2023 15:55

חברות בוגרות

Our Generation SpeaksOur Generation SpeaksOur Generation SpeaksOur Generation SpeaksOur Generation Speaks