התחברת בהצלחה!
אתם כאלה מוכשרים - אבל אפשר לבחור רק שלוש יכולות
Intango Digital Marketing Accelerator

Intango Digital Marketing Accelerator

מקודם
תוכנית המתמקדת בתחמי ה-Digital Marketing, Advertising Technology, D2C, eCommerce ובתחומים משיקים כגון: ML, AI ו-Big Data. התוכנית כוללת חיבור עסקי ללקוחות הקיימים של Intango לצד סיוע טכנולוגי והשקעת Pre-seed.
אקסלרטור
חממה טכנולוגית
תוכנית סטארט-אפים
לינק חיצוני
הרשמה לתוכנית
הציעו שינוי/מידע לא תקין
חזור לכל התוכניות ←
שתף עם החבר׳ה

על התוכנית

Intango Digital Marketing Accelerator היא תוכנית בת שישה חודשים אשר מספקת את הפתרון המושלם לכל הצרכים עבור סטארטאפים וחברות בשלביהם הראשונים, הכוללת השקעת Pre-seed, מנטורינג עסקי וטכנולוגי, גישה ללקוחות ושותפים אמיתיים בתחום, והזדמנות להרצת פיילוטים ושותפויות יחד עם הנטוורקינג הגדול של Intango. התוכנית מציעה בנוסף, אפשרות למתחם עבודה משותף במשרדיה של Intango, שירותי עריכת דין וראיית חשבון ואף אופציה להשקעת המשך לסטרטאפים נבחרים בתוכנית. על ידי שילוב של ניסיון טכנולוגי עשיר וקשרים עסקיים חזקים, Intango Accelerator מהווה החממה המושלמת עבור סטרטאפים וחברות בתחום ה- Digital Marketing ו Advertising Technology. חברות בתחומי ה- D2C, eCommerce, Machine Learning, AI, Big Data ו-AR/VR עם טכנולוגיה חדשנית מוזמנות להגיש מועמדות גם כן.

מיקום

מיקום
רמת חייל, תל אביב

מה כלול בתוכנית

חלל עבודה
Equity Free
הרשמה חינם
מנטורינג וייעוץ
השקעה
חשיפה למשקיעים

סטטוס הרשמה

ההרשמה פתוחה
ההרשמה סגורה כעת
לא ידוע
לינק חיצוני
למידע נוסף באתר
עדכון אחרון:
23/9/2021 0:27

חברות בוגרות

Intango Digital Marketing AcceleratorIntango Digital Marketing AcceleratorIntango Digital Marketing AcceleratorIntango Digital Marketing AcceleratorIntango Digital Marketing Accelerator